УКРАЇНА

Розповіли, що спонукало КСУ ухвалити рішення у рекордні строки

Конституційний Суд України у рекордні строки розглянув подання 47 народних депутатів у «справі про незаконне збагачення», щоб захистити власні інтереси.

Джерело: Gazeta.UA

Про це повідомляє голова Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков, передає пресслужба НАЗК

За його словами, справа у тому, що антикорупційне відомство зацікавилося головою КСУ Олександром Тупицьким.

«Рішення КСУ поставило під питання подальшу роботу НАЗК не лише за напрямом декларування, а й конфлікту інтересів, координації уповноважених підрозділів (осіб) з питань запобігання та виявлення корупції, державного контролю за фінансуванням політичних партій тощо», — відзначили в НАЗК.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Будапештський меморандум містив запевнення, а не гарантії, — Кулеба

Новіков розповів, що 1 жовтня 2020 року, 30 днів тому, голова КСУ Тупицький отримав запит від НАЗК: дайте пояснення, оскільки у вас є довіреність в реєстрі України на операції з земельними ділянками в Криму.

«7 жовтня голова Конституційного Суду іде у відпустку. 8 жовтня його заступник Сергій Головатий проводить засідання і потім закриває засідання від представника президента, представника парламенту. І через 19 днів звільняє від відповідальності суддю-доповідача і голову КСУ», — відзначив голова НАЗК.

Кнопка «Наверх»