УКРАЇНА

«Ростов не гумовий» — секретар РНБО звернувся до голови КСУ

Голову Конституційного суду України Олександра Тупицького закликають подати у відставку і готуватися відповідати в суді.

Джерело: Gazeta.UA

Про це написав секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов у Facebook.

«Останні заяви голови Конституційного Суду пана Тупицького дивують неадекватністю оцінок ситуації та перебільшенням значимості власної персони».

Судді своїм рішенням (скасування е-декларацій) здійснили спробу повалення конституційного ладу та зміни політичного курсу, наголосив Данілов.

«Подібні дії мають усі ознаки кримінального злочину, за який передбачено відповідне покарання. Тому раджу панові Тупицькому не засмічувати інформаційний простір істеричними заявами, а разом з адвокатом думати над лінією захисту в суді».

При ухваленні рішення КСУ посягнув на норми Конституції України, які гарантують курс нашої країни до ЄС та НАТО, заявив секретар РНБО.

«Хочу закликати: припиніть шантажувати країну. Не варто керуватися принципом, що замовлення вітчизняних олігархів та іноземних «спонсорів» має бути відпрацьоване в будь-якому разі. Це шлях до прірви. Ростов не гумовий, і власні маєтки через кордон перевезти не вдасться. Збережіть залишки честі й подайте у відставку», — додав він.

Суспільна довіра до конституційного судочинства буде відновлена вже новим складом КСУ, вважає Данілов.

Кнопка «Наверх»