УКРАЇНА

Рада засудила агресію Росії. Проголосували всі, крім ОПЗЖ

Верховна Рада України вимагає від Російської Федерації негайно припинити бойові дії на Донбасі.

За постанову у зв’язку з ескалацією російсько-українського збройного конфлікту проголосували 308 народних депутатів, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Джерело: Gazeta.UA

Проголосували всі фракції і групи — «Слуга народу», «Європейська солідарність», «Батьківщина», «Голос», групи «Партія «За майбутнє» і «Довіра» — крім ОПЗЖ. 44 депутати фракції були відсутні в залі.

«З 20 лютого 2014 року триває збройна агресія РФ проти України, внаслідок якої окуповано Автономну Республіку Крим і місто Севастополь та частину Донецької і Луганської областей України, загинули понад 13 тисяч громадян України і понад 30 тисяч поранено, зруйновано інфраструктуру цілого регіону, мільйони українських громадян були змушені покинути свої оселі», — йдеться у тексті.

Український парламент «вимагає від РФ негайно припинити бойові дії і неухильно дотримуватися режиму припинення вогню, повністю виконати свої міжнародні зобов’язання і вивести з України свою армію, найманців, збройні формування, які вона очолює, забезпечує та фінансує».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Організатор референдуму в ДНР перемагає на довиборах у Раду

«Закликати світове співтовариство, парламенти іноземних держав і міжнародні парламентські організації засудити агресивну політику РФ щодо України, продовжити та посилити міжнародний політичний та економічний тиск на РФ з метою припинення агресії, виведення іноземних військ і озброєння з території України до повного відновлення суверенітету і територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів», — йдеться у заяві.

Кнопка «Наверх»