УКРАЇНА

Прокуратура назвала запобіжний захід для Порошенка

Сторона обвинувачення просить обрати п’ятому президенту, народному депутату Петру Порошенку запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання на 8 днів до 10 липня.

Джерело: Gazeta.UA

«Прошу застосувати до Петра Порошенка запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання у межах строку досудового розслідування, тобто до 10.07.2020», — цитує прокурора з зали суду «Українська правда».

10 липня закінчується термін розслідування справи щодо Порошенка. Водночас, уже є клопотання прокуратури про продовження термінів розслідування.

У ДБР заявили, що захиснику Порошенка уже вручили копію клопотання про продовження терміну досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні.

Клопотання про продовження термінів досудового розслідування до 6 місяців має розглянути Печерський райсуд, окремо від розгляду клопотання про обрання запобіжного заходу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За публікацію таємних розмов високопосадовців — тюрма

Представники обвинувачення заявили, що Порошенко нібито чинить тиск на депутатів фракції «Європейська солідарність», повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Це обурило групу народних депутатів «ЄС», присутніх у залі суду. Ірина Геращенко заявила, що такі висловлювання є злочином, і вимагала внесення інформації до Єдиного реєстру досудових розслідувань і її розслідування.

Після оголошення клопотання прокуратури захист, вивчивши документи, звернув увагу на відсутність дати у ньому.

«Це не клопотання, а папірець, незрозуміло, де і як виготовлений», — заявив адвокат Ігор Головань.

Адвокат Ілля Новіков припустив, що частина матеріалів просто могла залишитися від колишнього клопотання прокурорів, в якому прокуратура просила арешт.

Захист стверджує, що заявлене клопотання не є чинним.

Кнопка «Наверх»