УКРАЇНА

Позов про скасування реєстрації «Слуги народу» — публічне приниження Зе

Глава Окружного адмінсуду Києва Павло Вовк публічно принижує президента Володимира Зеленського, шантажуючи його напередодні місцевих виборів.

Джерело: Цензор.НЕТ.

Приводом до такого висновку стало те, що в ОАСК надійшов позов про анулювання свідоцтва партії «Слуга народу».

«Якщо (генпрокурор. — Ред.) Ірина Венедіктова забере справу в НАБУ або не підпише подання до ВРП (про відсторонення Вовка і ко) — значить президент прогнувся під шантаж «політичних шльондр» з ОАСК. А це означає, що Зеленський — пусте місце, а не президент», — вважає Шабунін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У «Слузі народу» прирівняли ОРДЛО до індіанських резервацій у США

Нагадаємо, 17 липня 2020 року детективи НАБУ повідомили про підозру голові Окружного адміністративного суду міста Києва, його заступнику та ще п’ятьом суддям цього суду, а також голові Державної судової адміністрації України. Триває процес вручення підозр ще чотирьом особам.

21 липня в НАБУ повідомили, що в межах кримінального провадження, за яким Національне антикорупційне бюро в п’ятницю проводило обшуки в Окружному адміністративному суді столиці, про підозри повідомили вже 12 особам.

Голова Окружного адміністративного суду Києва Вовк називає ці звинувачення замовленням «іноземних агентів», які нібито намагаються захопити судову владу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ФБР обшукала офіси пов’язаної з Коломойським фірми з Клівленда

Судді Окружного адмінсуду Києва заявили про «безпрецедентний тиск» і попросили втрутитися президента Володимира Зеленського.

Восьми суддям, яких НАБУ викликало на допит, в ОАСК не можуть вручити повістки, бо судді перебувають у відпустці.

Вища рада правосуддя закликала НАБУ не брати участь в «інформаційній кампанії», яка «підриває авторитет правосуддя». Через те, що трьох членів ВСП викликали на допит у справі ОАСК, Вища рада правосуддя звернулася до Офісу генпрокурора.

Кнопка «Наверх»