УКРАЇНА

Послання Зеленського: Четвертий сезон «Слуги народу» із нотою істеричності

Послання президента Володимира Зеленського до Верховної Ради продемонструвало його «совковість» і нерозуміння ситуації. Він намагається образити опонентів і перебрати на себе чужі досягнення.

Джерело: Gazeta.ua

«Мене не полишало враження, що ми бачимо четвертий сезон «Слуги народу». Не знаю, чи збиралася фракція СН, щоб тренувати аплодисменти. Але коли аплодують на цифру смертності від коронавірусу – це виглядає дивно. Зеленський розповів про країну власних мрій. Але ця країна погано кореспондується із нинішньою ситуацією. Маю відчуття, що Зеленський живе в ілюзорному світі.

Він мене не переконав. Людина говорить: ми повернули наших моряків. Даруйте, був припис Морського трибуналу про повернення наших моряків. Каже про відновлення недобудов попередніх років. Але ніхто не говорить, що будівництво проходить без тендерів – це серйозний корупційний ризик. Обіцяє вирішувати, хто є ефективим, а хто ні, і звільняти. Каже: ми скасували мажоритарку. Не скасували вони мажоритарку – Виборчий кодекс був ухвалений раніше. Людина перетягує на себе чужі досягнення. Думаю, до кінця року Зеленському «передадуть привіт». Його рейтинг буде падати надалі.

Сумнівним було порівняння 5 питань Зеленського з референдумом 1 грудня 1991 року. Це плювок у душу націонал-демократам, які тоді виступали за незалежність України. Той референдум був легітимним. А зараз навіть закону про референдум нема.

Із тих президентських послань, які мені доводилося чути, це було найслабшим. У ньому була нота істеричності. Це дивно. Зеленський сьогодні – найпопулярніший політик у країні. Чим викликана істерика?» — зазначив Магда.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Де він тоді був? Він членом грав на роялі, коли ми стояли на Майданах

Він звернув увагу, що на засіданні були присутні не всі народні депутати.

«Не кожен український президент виступав перед напівпорожнім залом. Мене здивували персоніфіковані випади на адресу політичних опонентів. Для сильного політика це моветон. Совковий політик розуміє, що це може підняти хайп і він на цьому отримає ін’єкцію рейтингу. Це вибір Зеленського і команди.

У мене виникло враження, що Зеленський читає текст, але не розуміє, що говорить. Над посланням попрацювали спічрайтери «95 кварталу», а не люди, які працюють із публічними виступами президента», — додав експерт.

Кнопка «Наверх»