УКРАЇНА

«Порошенко за тиждень звільнив Свинарчука, а ЗЕ два тижні не може звільнити Татарова»

Президент Володимир Зеленський продовжує рятувати Олега Татарова від підозри НАБУ, а також допомагає йому комунікаційно і політично.

Джерело: Цензор.НЕТ

«Зеленський дуже любить підкреслювати свою відмінність від Порошенка. Цього разу я йому допоможу.

Порошенко через тиждень після скандалу звільнив Свинарчука (Гладковського).

Зеленський вже два тижні захищає Татарова.

Мало того, що він не звільнений, президент продовжує рятувати Татарова від підозри НАБУ, а також допомагає йому комунікаційно і політично.

За посиланням блог про те, що особисте рішення Зеленського відмазувати Татарова — це постріл і собі, і країні в голову.

І мотивація президента, як на мене, не має особливого значення:

— він просто не розуміє, що відбувається (я в це не вірю);

— корупційний злочин підлеглого для нього не проблема;

— він вважає Татарова незамінним.

«Какая разніца» (тм)!?

Будь-який з цих мотивів свідчить про те, що Зеленському плювати як на закон і справедливість, так і на довіру українців, які повірили у «переможемо корупцію».

На голови останнім Офіс Зеленського вчора, пробачте, випорожнився такими офіційними повідомленнями: «Олег Татаров провів зустріч з членами робочої групи з питань реформування кримінальної юстиції…», — заявив Шабунін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У день боротьби з корупцією Венедіктова згадала про «злодіїв з елітними будинками і польотами на острови»

За версією слідства, ГУ Нацгвардії України і компанія-забудовник «Укрбуд», що належить екснардепу, уклали угоду, за якою на території колишньої військової частини мали побудувати житловий комплекс. За це Нацгвардія повинна була отримати там 50 квартир і 30 паркомісць. Однак, у 2016-2017 роках сторони уклали додаткові угоди, за якими Нацгвардія відмовилася від квартир і паркомісць на Печерську в обмін на 65 квартир у будинку на околиці Києва. Як потім встановила проведена експертиза, вартість квартир на околиці на 81 635 448 грн менша від тієї, в яку оцінили квартири на Печерську. У справі проходять чотири особи.

Кнопка «Наверх»