УКРАЇНА

Порошенко з дружиною вшанували пам’ять воїнів, загиблих на Донбасі. Фото

П’ятий президент України, лідер партії «Європейська солідарність» Петро Порошенко з дружиною Мариною взяли участь у традиційній церемонії вшанування військовослужбовців ЗСУ, які загинули цього дня у різні роки внаслідок російської збройної агресії на сході України. У церемоніалі також узяли участь Герой України, генерал-лейтенант Михайло Забродський, командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош, ветерани російсько-української війни. Про це повідомляється на сайті «Європейської солідарності».

Джерело: OBOZREVATEL

У церемоніалі також узяли участь Герой України, генерал-лейтенант Михайло Забродський і командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош eurosolidarity.org

«Ми згадуємо українських героїв, які віддали своє життя для того, аби Україна як держава відбулася. І ця Незалежність мала можливість існувати. Кажуть, що українська незалежність, якій уже тисячі років, відродилася 29 років тому. А може, і шість років. Бо саме шість років тому Україна і українці збагнули, що наша незалежність, суверенітет і держава є в небезпеці, і стали спільно: українські воїни, добровольці, волонтери, небайдужі громадяни, священники, українці по всьому світі – стали, щоб захистити Україну», – зазначив Порошенко.

За словами політика, зусилля антиукраїнських сил із знецінення подвигу українських воїнів не увінчаються успіхом.

«Знаходяться негідники, які кажуть – почекайте, пройде 5-10 років, і вони зроблять усе для того, аби українці забули про це. Щоб кров, яка пролилася українцями, розсмокталася. Ми маємо цього не допустити. Ми маємо пам’ятати про кожного», – переконаний Порошенко.

Порошенко вимагає відзначити високими державними нагородами загиблого розвідника Ярослава Журавля та його побратима Андрія Підлісного, який отримав поранення, намагаючись урятувати товариша eurosolidarity.org

П’ятий президент також озвучив вимогу щодо відзначення високими державними нагородами загиблого під час виконання бойового завдання розвідника Ярослава Журавля та його побратима Андрія Підлісного, який отримав тяжкі поранення, намагаючись врятувати життя пораненому Журавлю. Наразі жоден із них не був нагороджений. Натомість, за повідомленнями ЗМІ, нагороди від влади отримали сторонні люди.

«Ми маємо пам’ятати про Ярослава Журавля, який загинув, бо чекав на фронті політичної волі про те, щоб його, пораненого, евакуювати до наших місць. Ми вимагаємо надання Ярославу звання Героя України. Так само, як ми вимагаємо нагороди Андрієві Підлісному, який зробив усе для того, аби врятувати Ярослава. Лише важка контузія під час мінометного обстрілу завадила йому це зробити», – наголосив п’ятий президент.

У традиційному церемоніалі «Дзвони пам’яті» взяли участь ветерани війни на Донбасі eurosolidarity.org

«Ми маємо вчитися на прикладах таких вчинків. Так треба любити Україну. Так люблять її всі українці. Коли ми будемо про це пам’ятати, все з Україною буде добре. І ми переможемо», – додав Порошенко.

У меморіальному комплексі «Зала пам’яті» щодня вшановують пам’ять воїнів, що загинули в боях за Україну eurosolidarity.org

Кнопка «Наверх»