УКРАЇНА

Порошенко в інтерв’ю BBC: Справи проти мене — це помста недосвідченого політика та «п’ятої колони» Кремля

Політичні переслідування проти п’ятого президента України — це помста недосвідченого президента Зеленського, в оточенні якого перебувають представники «п’ятої колони» Кремля.

Джерело:  Цензор.НЕТ.

«Це — помста. Це помста недосвідченого політика, який вважає, що таким чином вдасться вирішити його проблему. Він вважає, що зараз, коли його рейтинг стрімко падає, він має замінити крах реформ, біду в економіці, глибоку кризу, катастрофу в боротьбі проти коронавірусу та драматичну, погану ситуацію щодо захисту нашої держави від російської агресії, — він хоче замінити всі ці потрібні реформи, яких чекає країна, — на телешоу. Адже телешоу — це єдине, на чому він розуміється, що він може професійно робити. Але люди не вірять у це телешоу. І це найголовніше», — наголосив Порошенко.

Читайте також: В інтернет злили переписку Ківи з моделями

На запитання журналіста, чи не шкодує він про меседжі своєї виборчої кампанії і білборди, на яких Порошенко був проти Путіна, п’ятий президент відповів: «Я був би одним із найщасливіших людей у ​​світі, якби я помилявся. Але, на жаль, це правда. І «п’ята колона» Кремля зараз відіграє дуже важливу роль в Україні. Команда людини з Кремля, яка п’ять років мого президентства просиділа в Москві, — тепер вона представлена в Офісі президента, в Державному бюро розслідувань, в Генеральній прокуратурі. Саме про це я і говорив минулого року. І, на жаль, я був правий, а мої критики помилялися», — говорить Порошенко.

«Я не кажу, що український президент — людина Путіна. Ніколи. Я кажу, що він досить недосвідчений, і його команда, до якої належить одна людина, яка перебувала в Росії всі п’ять років мого президентства, точно відіграє дуже негативну роль. І в цій ситуації — це політична відплата. Я абсолютно переконаний, що нам потрібно об’єднувати країну, а не роз’єднувати країну. Український народ чекає цього від української влади, зокрема від президента», — переконаний Порошенко.

Кнопка «Наверх»