
Після звинувачення США в Коломойського є 2 варіанти: варіант Лазаренка і варіант Фірташа
Звинувачення, висунуті проти Ігоря Коломойського у США, означають кінець його олігархічної імперії і, можливо, тюремне ув’язнення.
Джерело: Цензор.НЕТ.
За даними Лещенка, розслідування проти Коломойського у США почалося з позову, який подав проти нього його колишній партнер Вадим Шульман. На суді за цим позовом свідчення проти Коломойського дав теперішній американський партнер Мордехай Корф — і ФБР після цього зацікавилося аномальною присутністю на ринку нерухомості Клівленда групи компаній «Оптіма», пов’язаної з Коломойським.
Зараз Мін’юст США хоче конфіскувати офісні приміщення в Далласі й хмарочос у Луїсвіллі, що належать Коломойському, зазначає Лещенко.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна готова забезпечувати людей в окупованому Криму водою в разі гуманітарної катастрофи, — Шмигаль
«За версією американського Міністерства юстиції, це майно було придбано частково з тих 5 млрд, які Коломойський зі спільниками вивели з Приватбанку. А тому вони підлягають конфіскації на підставі порушень федеральних законів і розпоряджень щодо відмивання грошей», — написав Лещенко.
Коломойський найняв високооплачуваного адвоката — колишнього федерального прокурора штату Массачусетс Майкла Саллівана, зазначає Лещенко.
«Як на мене, у Коломойського в цій історії є два вибори — швидкий і довгий кінець. Перший — це варіант Лазаренка. Другий — це варіант Фірташа. І те, і інше не принесе йому щастя, буде коштувати дуже багато грошей, перетворить його на тотально токсичну особу і зробить ізольованим — або в рамках країни, або тюремної камери. Виводити гроші буде ще складніше. Оплачувати адвокатів — ще дорожче. Спілкуватися з кимось — ще обережніше. і те, і інше — це кінець його олігархічної імперії. Питання тільки часу», — підсумував Лещенко.
Як повідомлялося раніше, Міністерство юстиції США звинуватило українського олігарха Ігоря Коломойського у відмиванні мільярдів доларів, виведених із ПриватБанку.
Коломойський заперечує звинувачення і заявляє, що всі інвестиції у США робив з особистих коштів.