УКРАЇНА

Після Зеленського до агітації за «слуг» підключили Шмигаля

Під час робочого візиту прем’єр-міністра Дениса Шмигаля та міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка у Суми їх супроводжувала депутатка від «Слуга народу», кандидатка в мери Тетяна Рябуха. Про це повідомляє громадянська мережа «Опора».

Джерело: Gazeta.UA

22 вересня прем’єр провів нараду в облдержадміністрації з питань розвитку Сумської обл. Візит прем’єра висвітлили на сторінці місцевої організації партії «Слуга народу».

«У Сумах вперше із робочим візитом прем’єр-міністр. Показали Денису Шмигалю наш проєкт медичного містечка, передбачений «Стратегією розвитку Сумщини», — написала кандидатка у Facebook.

Кандидатка від партії Зеленського з міністром Ткаченком.

Раніше кандидатку від «слуг» представляв президент Володимир Зеленський під час робочої поїздки в Суми 8 вересня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фокін попросив вибачення за «повстанців» на Донбасі

Далі Шмигаль побував в обласній клінічній лікарні. Там згадав про «Велике будівництво» Зеленського. На заході також була присутня Тетяна Рябуха.

Фото з сайту Сумської ОДА

На сторінці «Слуга народу Cумщина» у Facebook опублікували допис про візит прем’єра. На фотографії із Шмигалем напис: «Прем’єр-міністр Денис Шмигаль: 2021 рік стане роком «Великого будівництва в культурі». Слуга Народу».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський призначив суддею співака, який брав участь у російській «Фабриці зірок»

Спостерігачі нагадують вимоги закону.

Зокрема у Виборчому кодексі сказано про рівність прав і можливостей кандидатів, партій. Йдеться про заборону привілеїв, втручання органів державної влади, їх посадових осіб та службових осіб у виборчий процес.

Кнопка «Наверх»