УКРАЇНА

Переселенцям телефонують юристи і пропонують подати позови до Порошенка, — Сюмар

Переселенцям з тимчасово окупованого Донбасу, які втратили свої будинки через агресію російсько-окупаційних військ, телефонують юристи і пропонують подавати позови до п’ятого президента України Петра Порошенка за втрачене майно.

Джерело: Цензор.НЕТ

«Зараз пішов цікавий тренд. Ось що нам розповідають переселенці, які внаслідок війни втратили свої будинки: їм телефонують різні юристи, представляються адвокатами і пропонують подати позови до Порошенка за втрачене майно. З вимогою компенсації за завдані збитки», — зазначила нардепка.

Сюмар вважає, що це новий масштабний план ФСБ — зняти відповідальність з Росії за те, що відбувається на сході України і в окупованому Криму. І перенести розмову у внутрішній український дискурс.

«Це ж дуже прецедентна історія. І це штовхання суспільства в дискурс про громадянську війну. Мовляв, розбирайтеся з цим всім виключно всередині в себе. І це при тому, що говорити про російсько-українську війну в нас досі не заведено. … питання ж не тільки в тому, що відбувається в Донецькій і Луганській областях та в Криму. Це величезна експериментальна гібридна війна, коли експерименти проводять у нас у голові. Їх проводять над українським суспільством як таким», — наголосила нардепка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На сході голоси Зе йдуть до ОПЗЖ, на півдні — до Шарія, а на заході — до «ЄС», — Сюмар

Кнопка «Наверх»