УКРАЇНА

Павло Фукс розповів, що Добкін домагався створення «ХНР»

Ексдепутат Верховної Ради України та колишній голова Харківської ОДА Михайло Добкін хотів створити «ХНР» і всіляко сприяв цьому. З цієї причини у Добкіна виник перший конфлікт з мером Харкова Геннадієм Кернесом.

Джерело: ASPI

Михайло Добкін хотів створити «ХНР» на Харківщині. Про це в інтерв’ю «112 Україна» напередодні розповів бізнесмен Павло Фукс.

«Брав величезну участь в Харкові, коли Добкін хотів «ХНР». Гена теж хотів, але Гену ми умовили з Ігорем Валерійовичем. Це, до речі, перший конфлікт був Добкіна з Кернесом. Гена ж сам приймав рішення, а Добкін, видно, комусь наобіцяв чогось, але Гена відповів: ні, такого не буде. І він виступив і сказав. Це була ціла спецоперація», — розповів Павло Фукс і додав, що з Кернесом він дружив 32 роки, проте ніколи не працював разом з ним.

У свою чергу, Михайло Добкін прокоментував інтерв’ю Павла Фукса в Telegram. Він написав, що має намір «залишити свої висловлювання в стороні».

Раніше Павло Фукс розповів, що поліція Нью-Йорка прийняла в штат робота-пса від Boston Dynamics. Також ASPI news повідомляло, що, за словами Павла Фукса, марсохід Perseverance вже передав на Землю першу в історії людства аудіозапис звуків Марса, яка надає можливість послухати, як звучить пустельна планета.

Кнопка «Наверх»