УКРАЇНА

Партія Пальчевського, задекларувала ноутбук, стіл і два стільці

Партія «Перемога Пальчевського», яку рекламують на величезній кількості бордів по всій країні, згідно з декларацією має нуль надходжень, невеликий офіс у Києві, ноутбук, стіл і 2 стільці. Про це повідомляє рух «Чесно».

Джерело: Gazeta.UA

Згідно з фінзвітом, у другому кварталі 2020 року партія грошових внесків не отримувала, натомість мала спонсорські внески на 7,3 тис. грн.

Як спонсорський внесок партія одержала в користування нежитлове приміщення на вул. Волинській за 80 грн, ноутбук за 23 грн, стіл і 2 стільці за 4 грн. Майно партії дало в користування ТОВ «Фірма «Престо ЛТД». Ця компанія теж зареєстрована на вул. Волинській, 60 у Києві. Надає послуги оренди. Вказана вартість користування майном — явно занижена.

Партію, за даними YouControl, зареєстрували в липні 2015-го з назвою «Україна завтра». Її першим головою був Павло Білоцерківський. Він або ж його повний тезко у Верховній Раді 8-го скликання працював помічником на громадських засадах у мажоритарника із Харківщини, члена депутатської групи «Воля народу», фігуранта антикорупційних розслідувань щодо тендерних махінацій, кнопкодава Анатолія Гіршфельда, повідомляє «Чесно».

Попри всі ознаки «партії на папері», вона має зареєстровані осередки в кожній області. У другому кварталі регіональні парторганізації подали порожні фінзвіти.

Андрія Пальчевського часто показують на телеканалах NewsOne та «112 Україна», пов’язаних із кумом президента Росії Путіна Віктором Медведчуком.

Також він брав участь у пропагандистському шоу Скабеєвої на кремлівському телеканал

Пальчевський на каналі кремлівських пропагандистів торік у березні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скрипка виступив на з’їзді партії товариша Коломойського

Уперше зовнішню рекламу із зображенням Пальчевського «Чесно» зафіксував у квітні 2019-го. Це була реклама його програми на каналі «112 Україна».

У вересні торік у Києві з’явилися кілька нових хвиль реклами з Пальчевським.

У липні цього року по країні стартувала нова, значно масштабніша за попередні, хвиля зовнішньої реклами Пальчевського.

Також рух повідомляє, що всі сторінки в Facebook, які так чи інакше просували Пальчевського, протягом 7 минулих місяців у рекламу вклали $19 тис.

«Чесно» намагався взяти коментар від партії «Перемога Пальчевського» стосовно агітаційних матеріалів, але відповіді не одержав.

Кнопка «Наверх»