УКРАЇНА

ОПЗЖопець Ківа закликав допомогти Вірменії

Посольство Азербайджану заявило голові Верховної Ради України Дмитру Разумкову про обурення закликом народного депутата Іллі Киви (фракція «Опозиційна платформа — За життя») надати допомогу Вірменії у конфлікті в Нагірному Карабасі.

Джерело: Цензор.НЕТ

«Дозвольте висловити наше крайнє обурення з приводу нещодавнього відеозвернення народного депутата Іллі Киви на його сторінці у Facebook про «війну між Туреччиною і Вірменією» із закликом до православних християн «приєднатися до тисячолітнього протистояння християнського і мусульманського світу й надання допомоги Вірменії в цій справі», — зазначено у зверненні.

У посольстві наголошують, що такі висловлювання Ківи «виправдовують його людиноненависницьке ставлення до людей різної віри, які проживають у мирі та злагоді також і в багатонаціональній та багатоконфесійній Україні».

Зазначається також, що такі висловлювання нардепів не відповідають духу стратегічного партнерства між Україною та Азербайджаном і можуть викликати обурення не тільки в Азербайджані й Туреччині, а також і в української і світової громадськості.

«Такі провокаційні заклики також суперечать затвердженій Стратегії національної безпеки України та статті 37 Конституції України про заборону «пропаганди війни, насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі», — наголосили в посольстві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В пріоритеті у Зеленського не коронавірус, а гральний бізнес

Кнопка «Наверх»