УКРАЇНА

ОПЗЖ проводять на Донбасі мітинги, «переодягаючи» своїх активістів у Правий сектор

У Слов’янську прихильники ОТЗЖ, які ратують за відновлення зв’язків з Росією, і псевдо-радикали з прапорами «Азов» вийшли на мітинг нібито як опоненти. У «радикалів» були з собою прапори «Азова», Правого сектора і навіть портрет Шухевича.

Джерело: Gazeta.UA

Але незабаром під будівлю Донецького окружного адміністративного суду приїхали справжні ветерани полку «Азов»: виявилося, що ніякого мітингу вони не влаштовували. Про це повідомляє «Радіо Свобода» з посиланням на керівника ПП «Національний корпус» в Донецькій області Анатолія Єгорова.

За словами Єгорова, 15 жовтня йому повідомили, що під будівлею адміністративного суду в Слов’янську розгорнули пікет прихильники ОТЗЖ, а проти них — люди з прапорами полку «Азов» і «Правого сектора».

Він каже, що відразу виїхав на місце, і там дійсно, крім прихильників ОТЗЖ, стояли хлопці з прапорами України, двома прапорами «Азова» і одним прапором «Правого сектора» — чоловік 15-20. Єгоров поцікавився: хто і звідки прапороносці.

«Мені відповіли, що ніхто ніде не служив. Прапори «Азова» взяти вони «так вирішили». І, взагалі, керівник, з яким я спілкувався, він був з Києва. І взагалі ніде не служив. Я поставив питання: що за організація? На це мені не відповіли», — згадує спілкування з псевдо-радикалами ветеран.

Після недовгої розмови на підвищених тонах прапороносці ретирувалися. А Анатолій Єгоров переконаний: псевдо-радикалів привезли в Слов’янськ для провокації.

«Я впевнений, що це — та сама ОТЗЖ і зробила акцію-провокацію. Типу: радикали приїхали і провокували. Хлопці за, я не знаю, 300 гривень (більше б їм не дали) вийшли, надрукували їх (прапори — ред.): Вони свіжі були, було видно, що свіжі», — висловлює свою думку «азовець».

Так само в телеграм-каналі «Шум моря» злили неофіційне підтвердження причетності ОТЗЖ до нападів на своїх же активістів. Опублікована «листування» опозиціонерів, де підтверджується сплановане проведення провокації.

Кнопка «Наверх»