УКРАЇНА

Обіцянки Зеленського «затягувати паски» чиновників — не для всіх. Заступниця Єрмака отримала понад 60 тис

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак отримав у липні 35, 1 тис. грн зарплати.

Джерело: Gazeta.UA

Його оклад – 13,9 тис грн, за роботу в умовах режимних обмежень він отримав 2,7 тис, інтенсивність роботи – 11,1 тис, інші виплати – 15,7 тис, повідомляє про відповідь ОП на запит портал «Слово і Діло»

Перший заступник керівника ОП Сергій Трофімов отримав 28, 9 тис. грн зарплати.

Заступники Юрій Костюк — 28, 2 тис, Кирило Тимошенко — 28, 6 тис, Андрій Смирнов — 27, 7 тис, Роман Машковець — 33, 5 тис, Юлія Соколовська — 65, 6 тис (з яких матеріальну допомогу на оздоровлення – 38 тис, відпускні за серпень — 5 тис, оклад — 15 тис, за вислугу років — 3,6 тис, роботу в умовах режимних обмежень — 2, 2 тис, інтенсивність роботи — 12 тис, інші виплати — 5, 3 тис), Юлія Ковалів — 25, 8 тис, Ігор Жовква — 34, 1 тис.

Зарплата президента Володимира Зеленського — 28 тис. грн.

У квітні Зеленський заявляв українцям у відеозверненні: «Затягти паски мусять усі державні службовці. Уже з квітня, незалежно від рангу та посади, їхня зарплата не перевищує 47 тисяч гривень. Це стосується всіх — суддів, народних депутатів, прокурорів, працівників Національного банку України, ЦВК та багатьох інших чиновників».

Так мали економити кошти в умовах карантину.

Ви часто пишете, що ми виглядаємо втомленими. Думаю, це тому, що ми дійсно втомлені. Але – не зломлені. Наша боротьба з коронавірусом триває. Протягом тижня наші літаки доставляють з Китаю та Південної Кореї все необхідне. Вже прибуло чотири літаки, ще чотири ми очікуємо сьогодні та цими вихідними.Паралельно ми нарощуємо власне виробництво. За кілька останніх днів було відвантажено 4 тисячі багаторазових захисних костюмів, зроблених в Україні. Ми продовжуємо виготовляти майже мільйон масок щодня. Також хочу відзначити важливі ініціативи уряду щодо змін до державного бюджету. Фонд боротьби з коронавірусом становитиме 66 мільярдів гривень. За ці кошти буде відчутно збільшено виплати лікарям, які протидіють COVID-19, і здійснено виплати громадянам України, які через карантин, на жаль, втратили роботу. А ще – надання грошової допомоги сім’ям лікарів, які загинули від коронавірусу. Окремо від коштів Фонду майже 30 мільярдів гривень буде спрямовано нашим пенсіонерам.Пріоритетом залишається і проект «Велике будівництво». Він стимулюватиме розвиток економіки та створить в Україні тисячі нових робочих місць. Окремо хочу підтримати наших учителів з проекту «Всеукраїнська школа онлайн». Ви подолали страх телекамер і в короткі терміни стали вчителями для всієї України. Вам вдячні мільйони батьків та школярів. Помилитися – не страшно. Страшно – за все своє життя не створити нічого. Страшно – це самостверджуватися за рахунок приниження інших людей. Я кажу це кожному хейтеру, який вважав своїм священним обов’язком написати гидоту на адресу українських учителів. Ми обов’язково все подолаємо. І я з нетерпінням чекаю того дня, коли моє звернення щодо боротьби з коронавірусом буде складатися лише з одного речення – в Україні захворілих і померлих немає.

Опубликовано Володимиром Зеленським Пятница, 10 апреля 2020 г.

Кнопка «Наверх»