ВIДЕОУКРАЇНА

Наобіцяв і не виконав. Зеленський святкує другу річницю першої перемоги

2 роки тому, 31 березня 2019-го, відбувся 1-й тур президентських виборів. Лідером був нинішній президент Володимир Зеленський. Його підтримали 30,24% виборців.

«Нам все одно з ким бути в 2-му турі. Ми ні з ким не домовлялися. Ми молоді люди, не хочемо бачити все те минуле у своєму майбутньому, в майбутньому нашої країни. Я вдячний кожному з вас, вдячний кожному журналісту. З різних каналів, не важливо, які вони, «прямі» чи «криві». Я хочу подякувати всім українцям, які голосували сьогодні «не по приколу», — відреагував на результати під час виступу в штабі в ніч виборів.

Джерело: Gazeta.UA

«Так ви маріонетка Свинарчука, чи Свинарчук ваша маріонетка? Я готовий (до дебатів. — Gazeta.ua). Порошенко, так Порошенко. Команду покажу до кінця 2-го туру. Прем’єр-міністром бачу професійну людину, фахівця. Прізвища немає», — сказав журналістам на 1-му брифінгу.

У передвиборчій програмі Зеленського 71 обіцянка. Одну з них він провалив за 2 дні після інавгурації. Говорив, 1-м законопроєктом буде проєкт закону «Про народовладдя»: «Тільки народ України формуватиме основні завдання для влади через референдуми та інші форми прямої демократії». Проте першим стало внесення змін до закону України «Про державні закупівлі».

Не брати більше участі в шоу студії «Квартал 95» теж зобов’язувався. Утриматися не зміг. З’являвся на сцені «Ліги сміху» та «Вечірнього кварталу».

Не раз зазначав, що не триматиметься за посаду. «Якщо коли-небудь порушу закон, я піду сам», — заявляв Зеленський. Не був законним його указ про скасування призначення Володимира Горковенка членом Нацради з питань телебачення і радіомовлення. Верховний суд визнав рішення протиправним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Народна депутатка від «Слуги народу» сказала, що «треба валити з цієї країни»

«Нові обличчя» теж провалилися. Президент призначив Андрія Богдана керівником Адміністрації президента. Раніше той був заступником міністра юстиції в уряді Тимошенко і заступником міністра Кабміну в уряді Азарова.

Перед виборами нинішній президент багато говорив про війну на Донбасі: «Впевнений, що за мою каденцію ми її закінчимо».

Кнопка «Наверх»