УКРАЇНА

На сході голоси Зе йдуть до ОПЗЖ, на півдні — до Шарія, а на заході — до «ЄС», — Сюмар

Незважаючи на відтік голосів Зеленського до «Європейської Солідарності» і ОПЗЖ, фракції між собою не союзники.

Джерело: Цензор.НЕТ

За її словами, сьогодні відбувається полярний відтік голосів Зеленського.

«На сході голоси Зеленського йдуть до ОПЗЖ, на півдні — до Шарія, а на заході – до «ЄС»», — зазначила Сюмар.

Відповідаючи на запитання, чи можуть «Євросолідарність» і ОПЗЖ бути ситуативними союзниками, нардепка заявила: «Ми точно не союзники; щоб це побачити, достатньо включити канали Медведчука. Зараз Медведчук робить флагманом інформаційного мовлення канал «ZiK» — саме тому, що він був популярний у центрі і на заході України. І якщо ти увімкнеш «ZiK», ти чітко побачиш їх установку: все зло — від Порошенка, від Заходу, Америки, Європи. Чисто російський політтехнологічний дискурс».

«Тим не менш, Зеленського на його каналах не чіпають, весь час лаючи «невдале оточення», як ніби не Зеленський його вибирає … Всі «Слуги» на цих каналах в суцільному екстазі з «ручними» експертами і ОПЗЖ лають Захід і Порошенка за «ручне управління» і іншу нісенітницю. Той же Разумков в цих ефірах …», — зазначила Сюмар.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Разумков підтримав розгляд законопроєкту про скасування вивчення предметів українською

При цьому у самій ОПЗЖ, за словами нардепки, все добре.

«Вони регулярно підголосовують потрібні питання, і відіграють свої ідеологічні теми, продовжуючи відкушувати у «Слуг» на сході. Але ніяких розслідувань кримінальних справ не відбувається. Мабуть, якісь «генії» на Банковій вважають, що вони упруться в стелю 20 відсотків і ніколи не «народять» реального конкурента Зеленському. Вічна історія про те, що проросійський кандидат нібито не набере більшість. Забуваючи, що Медведчук при цьому розколює «яйця» в різні кошики і не проти зіграти в гру «парламентська республіка». І для нього в момент Х головним ворогом так чи інакше стане саме Зеленський. Просто проти нього «інформаційні гармати» обернуть вже тоді, коли Зеленський буде слабким», — підкреслила Сюмар.

Кнопка «Наверх»