УКРАЇНА

Мураєвський канал сягнув дна

Як виглядають тварини?

Мураєвський канал НАШ сягнув дна глибиною, як Маріанський жолоб.

Джерело: OBOZREVATEL

До Дня Незалежності випустили ролик із маніпуляцією, що наш суверенітет – то є помилка. Що треба було не підтримувати самостійність. Що життя в совецькому союзі уберегло б нас від війни з Росією, Чорновола, Ющенка, Зеленського…

Кадри ЗСУ з українськими шевронами з кадрами обстрілу Донбасу мають підвести до думки, що це нашій армії нема чого робить і вона начебто окупувала частину території. Не РФ.

Я розумію, що Нацрада не бачить, а Службі безпеки України — пофіг.

Регулярно бачу там лубочних патріотів, які легалізують мураєвщину та назаровщину.

Але – є межа.

Мало того, що тиждень тамтешні працівники ср*ку рвуть за Лукашенка. І в унісон з гостями заявляють, що Януковичу треба було давити опозицію у свій час, як Лукашенку.

Мало того, що ці персони видають меседжі, що Україна «антиросійщиною» не має спричинити розпаду РФ – аж тут таке пекло.

Як виглядають тварини?Мураєвський канал НАШ сягнув дна глибиною, як Маріанський жолоб.До Дня Незалежності випустили ролик із маніпуляцією — що наш суверенітет то є помилка. Що треба було не підтримувати самостійність. Що життя в совецькому союзі уберегло б нас від війни з Росією, Чорновола, Ющенка, Зеленського…Кадри ЗСУ з українськими шевронами з кадрами обстрілу Донбасу мають підвести до думки, що це нашій армії нема чого робить і вона начебто окупувала частину території. Не РФ.Я розумію, що Нацрада не бачить, а Служба безпеки України — пофіг.Регулярно бачу там лубочних патріотів, які легалізують мураєвщину та назаровщину.Але — є межа.Мало того, що тиждень тамтешні працівники сраку рвуть за Лукашенка. І в унісон з гостями заявляють, що Януковичу треба було давити опозицію у свій час,як Лукашенку.Мало того, що ці персони видають меседжі — що Україна "антиросійщиною" не має спричинити розпаду РФ, аж тут таке пекло.

Опубликовано Marina Daniluk-Yarmolaeva Воскресенье, 23 августа 2020 г.

Кнопка «Наверх»