УКРАЇНА

Медведєв заявив, що українці мусять змиритися з окупацією Криму і зайнятися Донбасом

Заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв заявив, що Росія не має наміру проводити недружню політику щодо України, але українці мусять змиритися з наявними після 2014 року реаліями.

Джерело: Цензор.НЕТ

«Але це не означає, що ми хочемо проводити якусь недружню політику щодо України. Ні, просто українці мусять змиритися з тими реаліями, які існують, і зайнятися врегулюванням внутрішньої кризи на південному сході своєї країни», — сказав Медведєв.

Він не погодився з постановкою питання про те, що Росія посварилася з Україною і Грузією.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: » … жаба гадюку» — Після слів Шарія 1+1 заявляє про наклеп

«Ми ні з ким не сварилися, ми реагували на недружні дії деяких держав, коли це було необхідно», — сказав заступник голови СБ РФ.

Він підкреслив, що «Грузія сама вчинила акт агресії щодо своїх в той момент ще автономних частин — Південної Осетії і Абхазії», де були російські миротворці, і Росії довелося в це втрутитися.

«Це, природно, призвело до ускладнень відносин з Грузією, до розриву дипломатичних відносин. Але не ми, бачить бог, все це влаштували, це відповідальність тієї влади, яка там була. І вони пожинають плоди своєї безвідповідальної політики того періоду», — резюмував Медведєв.

Як відомо, РФ окупувала український Крим в 2014 році.

Кнопка «Наверх»