УКРАЇНА

Медведчук домігся заборони книжки про Василя Стуса через суд

Дарницький районний суд Києва зобов’язав автора книги, історика Вахтанга Кіпані та видавництво Vivat видалити фрагменти з книжки «Справа Василя Стуса» стосовно депутата ОПЗЖ Віктора Медведчука. Суд вирішив, що такі фрази порушують честь і гідність політика. До усунення порушення розповсюдження тиражу заборонили. Також, з Кіпіані та видавництва Vivat стягнули 860 грн на користь Медведчука.

Джерело: Gazeta.UA

«Цивільну справу за позовом Медведчука до Кіпіані та ТОВ «Віват» задовольнити частково, визнати недостовірною та такою, що порушує особисті немайнові права Медведчука на повагу до честі та гідності, недоторканності ділової репутації інформацію, поширену у книзі «Справа Василя Стуса».
Зобов’язати Кіпіані, ТОВ «Віват» видалити з книги «Справа Василя Стуса» інформацію про особу Віктора Медведчука. Заборонити Кіпіані та ТОВ «Віват» розповсюджувати надрукований тираж книги «Справа Василя Стуса» до усунення порушення особистого немайнового права Медведчука», — постановила суддя Марина Заставенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Він тупо знущається із нас» — у програмі Майкла Щура висміяли ЗЕ. ВІДЕО

Кум Путіна просив визнати недостовірними 9 уривків з книги. Суд визнав недостовірними 3 фрагменти. Ще у 3 заборонив використання імені Медведчука як персонажа твору, якщо він не дає згоди.

Раніше історик наголошував, що його адвокати своїми «блискучими виступами не залишили каменя на камені» від конструкцій захисниками Медведчука Кириленка.

«Я не знаю, яким буде рішення. Чомусь здається, що «і вашим, і нашим». Буде відкинуто більшість позовних вимог, але 1–2–3 залишаться, – повідомляв Кіпіані у своєму Facebook.

Кнопка «Наверх»