УКРАЇНА

Лерос назвав кандидатів на довічне ув’язнення за корупцію з оточення ЗЕ

Після того, як президент України Володимир Зеленський озвучив перше питання всеукраїнського опитування про довічне ув’язнення для корупціонерів, позафракційний нардеп Гео Лерос опублікував список можливих, на його думку, кандидатів.

Джерело: OBOZREVATEL

У зверненні до президента в Facebook Лерос зазначив, що це люди з найближчого оточення глави держави. Він уточнив, що список нескінченний.

Першим в ньому значиться керівник офісу президента Андрій Єрмак, якого Лерос назвав «головним корупціонером країни».

Далі слідує ще п’ять кандидатів.

«Його (Єрмака – ред.) кум Тищенко (нардеп від «Слуги народу» – ред.), заступник твоєї фракції, який грабує Київ разом з твоїм «смотрящим» за столицею;

– твій депутат Юрченко (нардеп, якого виключено зі «Слуги народу» – ред.), який досі ходить в Раду, щоб голосувати за твої «теми»;

– заступник твоєї фракції Халімон (заступник голови фракції «Слуга народу» в ВР – ред.), який вимагав 40 млн грн з фермера за рішення проблем, які він йому сам влаштував! Саме ти з Венедиктовою його відмазав!

– кварталівець Баканов (Глава СБУ – ред.), який за допомогою Наумова кришує корупцію, наркоторгівлю та контрабанду;

– гражданочка Венедиктова (генеральна прокурорка України – ред.), яка за бабло відпустила всіх корупціонерів, навіть з Баконовим закрила справу з Роттердам+, де збитки сягають 39 млрд грн», – написав Лерос.

Нардеп закликав Зеленського відсторонити цих людей від влади.

Кнопка «Наверх»