УКРАЇНА

КС закупив решітки на вікна та двері після того, як будівлю закидали шашками і презервативами

Конституційний Суд України після п’ятничного протесту, під час якого на його територію кидали димові шашки і презервативи, замовив встановлення ґрат на двері і вікна на першому поверсі, а також поручнів.

Джерело: Цензор.НЕТ

Інформація про закупівлю була опублікована 30 жовтня о 16:14, тобто вже після протесту під судом. Ціна послуг — 48 783 гривень, підрядник – ТОВ Трейд Тулс. Встановити решітки мають протягом п’яти робочих днів.

Видання зазначає, що закупівлю провели без використання електронної системи, бо вартість була нижче встановленого законом порогу в 50 тисяч гривень. Фактично в Прозорро були просто оприлюднені дані про договір, який уклали без відкритих торгів, зазначає джерело.

Варто зазначити, що Конституційний Суд України у вівторок, 3 листопада, планує в закритому режимі розглянути справу про конституційність закону про мову. Раніше голова Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков заявляв, що КСУ хоче його скасувати.

У зв’язку з цим під будівлею суду на завтра запланована акція протесту під назвою «Зазіхаєте на мову? Вам дорога до Ростову!».

Нагадаємо, 30 жовтня під будівлею КСУ відбувся масштабний пікет проти рішення суду про скасування кримінальної відповідальності за недостовірне декларування. Під час акції на територію суду летіли димові шашки, фаєри та презервативи.

Кнопка «Наверх»