УКРАЇНА

КС вже давно почали наступ. Все це відбувається за прямою вказівкою Кремля

Криза навколо Конституційного Суду може перерости у вуличну розправу над суддями КС та іншими представниками влади.

Джерело: Цензор.НЕТ

«На початку вересня 2019 р. такі шановані в українському суспільстві особи, як Андрій Богдан, Андрій Портнов і суддя Павло Вовк домовилися, що Конституційний Суд України очолить пан Тупицький і вже незабаром погодили це призначення у президента — аудіозапис зазначеної розмови перебуває в розпорядженні детективів НАБУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вселенський патріархат: В Україні більше немає УПЦ МП

Проте Володимир Зеленський чомусь мовчить про свою особисту відповідальність у тому, що олігархи і клептократи його ж руками руйнують українську державність. Так само Зеленський мовчить про те, що судді КСУ вже давно почали наступ на антикорупційні органи загалом і на директора НАБУ Артема Ситника зокрема, і все це відбувається за прямою вказівкою Кремля. І далі все буде тільки гірше: найближчим часом КСУ знесе всі фундаментальні досягнення, які маємо з 2014 року: мовний закон, закон про землю, знесе Вищий антикорупційний суд і ще бозна-що.

Нескладно передбачити, що небайдужі до долі рідної країни громадяни вийдуть на вулицю, візьмуться до справи і почнуть вішати спочатку тих суддів, потім Богдана, Портнова і Вовка, а потім?.. Думайте, пане Зеленський, — поки не стало запізно», — заявив Шевченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КС закупив решітки на вікна та двері після того, як будівлю закидали шашками і презервативами

Кнопка «Наверх»