УКРАЇНА

Кримчанин закликав Україну не подавати ні відра води на окупований Росією півострів

Корінний житель Криму закликав Україну не подавати ні відра води на окупований Росією півострів. Він запитав у людей, які вважають це негуманним, про що вони думали, коли анексували територію.

Джерело: OBOZREVATEL

В ефірі радіо «Крим.Реалії» чоловік нагадав, що Росія обіцяла побудувати опріснювальні станції, але цього так і не відбулося (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

Кримчанин вважає, що окупанти самі повинні везти собі воду з Дону або зробити обіцяне.

«Добрий вечір, я з анексованого Криму. Я тут проживаю вже 50 років. Я сам з України, я люблю і ціную Україну, і Крим – це Україна. Де-юре – Україна, де-факто – це окупація. Я вам скажу – жодної води окупантам! Окупант на початку говорив: «ми вам опріснювальні станції поставимо, ми вам зробимо! Ми вам зробимо Арабські Емірати». Так нехай роблять! Нехай менше крадуть і нехай зроблять. Жодної води, ні відра води у жодному разі! Нехай все засихає і висихає, нехай окупант везе з Дону воду собі. У жодному разі!» – сказав він.

«Ті, хто задає ці питання, а вони подумали, коли вони анексували й окупували Крим? Коли вони відібрали в іншого народу ось це все? Крим, згідно із законом, належить Україні. Вони думали про це? Їм треба було думати раніше, ніж окупувати. Вони знали, що вода – це проблема? Ніякої води, нічого! Нехай буде, як буде. Нехай поставлять опріснювальні станції, нехай менше крадуть і забезпечать, як годиться», – додав кримчанин.

Кнопка «Наверх»