УКРАЇНА

Кравчук погодився стати главою української делегації в ТКГ

Перший президент України Леонід Кравчук погодився стати главою української делегації в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі.

Джерело: Українська правда

Джерело: Офіс президента з посиланням на відеокоментар Кравчука

Пряма мова: «Час для відпочинку не настав. І я прийняв рішення, якщо я зможу – а я хочу цього – щось зробити, щоб пришвидшити мир на Донбасі, я це буду робити до останнього подиху. Ось чому я і погодився».

За словами Кравчука, зустріч лідерів держав «нормандської четвірки» 9 грудня 2019 року у Парижі відбулася «через наполегливість, систему та політичну волю» президента Володимира Зеленського скликати цей саміт.

Він також додав, що робота, яка триває сьогодні з підготовки берлінської зустрічі «четвірки», також є постійною ініціативою Зеленського.  

Кравчук наголосив, що для досягнення миру Зеленський не боїться приймати непопулярні рішення.

Перший президент наголосив на необхідності «згуртуватися всім: Україні і тим країнам Європи, які справді сповідують принципи міжнародного права, суверенітету, незалежності, які бачать, як Україна б’ється, страждає за те, щоб відстояти свою землю», і самим українцям.

Що було раніше: 29 липня президент Володимир Зеленський заявив, що на посаду глави делегації України в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі розглядає нинішнього першого заступника голови української делегації, віце-прем’єра Олексія Резнікова, першого президента України Леоніда Кравчука та ще кілька кандидатур.  

Віце-прем’єр Олексій Резніков на це заявив, що буде радий, якщо главою делегації України в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі призначать першого президента України Леоніда Кравчука. Так само відповів і Кравчук. За його словами, «буде чудово», якщо призначать Резнікова.

Кнопка «Наверх»