УКРАЇНА

Кравчук назвав Путіна головним ворогом України

Головним ворогом України є президент Російської Федерації Володимир Путін. Адже саме він ухвалює всі рішення, які потім пускають у хід виконавці.

Джерело: OBOZREVATEL

До таких виконавців належать і маріонеткові ватажки терористичних «Л/ДНР» на тимчасово окупованому Донбасі. Про це в інтерв’ю DW заявив перший президент України, голова української делегації у Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

За словами політика, якби він опинився віч-на-віч із Путіним, то передусім зажадав, аби той пішов з України. Адже інших тем для розмов із лідером країни-агресора бути не може.

«Він є реальним ворогом України. А не Пушилін (ватажок терористів «ДНР». – Ред.), який, як і інші, нічого не вирішує, а лише виконує. Все вирішує Кремль і вирішує одна людина в Росії. Ім’я цієї людини – Володимир Володимирович Путін«, – підкреслив Кравчук.

Нагадаємо, політик також наголосив, що Україна ніколи не вийде із системи стратегічних інтересів Росії. Тому для власної безпеки нашій країні необхідно якомога швидше вступити в Європейський Союз і НАТО.

Кравчук переконаний, що, в разі повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну, наша держава має відкрито відповісти на агресію силою.

Крім того, перший президент наполягав на тому, аби Путін і його війська забралися з Донбасу. Адже проблему регіону Україна вирішуватиме тільки зі своїми громадянами, а не з чужинцями.

Кнопка «Наверх»