УКРАЇНА

КЕРНЕСА ПОХОВАЮТЬ У ХАРКОВІ — ТЄРЄХОВ

Харківського міського голову Геннадія Кернеса, який помер від ускладнень коронавирусной хвороби, поховають в Харкові на початку наступного тижня. Про це розповів його заступник Ігор Терехов.

Джерело: АТН

«Я о 14:00 буду проводити велику нараду з організації похорону в місті Харкові. Можу вам сказати, що похорони орієнтовно будуть або в понеділок (21 грудня — ред.), Або у вівторок (22 грудня — ред.) — все залежить від того, як німецька влада все оформлять «, — заявив Терехов.

Похорон планують провести таким чином, щоб всі бажаючі могли попрощатися з Кернесом.

Нагадаємо, на виборах 25 жовтня за Кернеса проголосували 60,34% виборців і в третій раз вибрали його Харківським міським головою. Він повинен був принести присягу разом з новообраними депутатами міської ради, однак до 9 грудня Кернес приїхати не встиг.

У вересні його відвезли з Харкова до Берліна, де його госпіталізували в клініку «Шаріте». З 23 серпня мер не з’являвся на публіці, не записував відеозвернень. За даними ZN.UA, Кернес на тлі коронавируса переніс інсульт.

Незабаром його друг Павло Фукс повідомив, що у Кернеса погіршився стан здоров’я — у нього повністю відмовила друга нирка.

Вночі 17 грудня стало відомо, що Геннадій Кернес помер.

Кнопка «Наверх»