УКРАЇНА

Кернес витратив на лікування та авіапослуги майже 6 млн грн, – НАЗК

Мер Харкова Геннадій Кернес, який був госпіталізований до німецької клініки «Шаріте», витратив на оплату медичних послуг більше 4 млн грн.

Джерело: depo.харкiв

Дані про витрати на оплату медичних послуг та спеціалізованих авіаційних транспортних послуги Кернес вказав у повідомленнях про зміни в майновому стані, які опубліковані на сайті НАЗК 17 вересня, передає Depo.Харків.

Так, 16 вересня Кернес витратив на спеціалізовані авіаційні транспортні послуги 1,748 млн грн, на оплату медичний послуг – 4,124 млн грн.

На брифінгу 17 вересня директор Департаменту інформації та зв’язків із громадськістю Харківської міської ради Юрій Сідоренко повідомляв, що на транспортуванні Кернеса до німецької клініки наполягали його родичі, вони й оплачували переліт.

При цьому на питання, за чий рахунок Кернес проходить лікування, Сідоренко відповів: «За власний».

Як повідомляв Depo.Харків, мерія Харкова підтвердила, що Кернес пішов на лікарняний. 14 вересня видання ZN.ua, із посиланням на джерела в Офісі президента, заявило, що Кернес впав у кому. У прес-службі Харківської міської ради цю інформацію спростували.

15 вересня у мерії підтвердили, що Кернес перебуває у 17 міській лікарні із діагнозом коронавірусна хвороба, двостороннє запалення легенів. У мерії заявили, що мер контактний і перебуває у стабільному тяжкому стані.

За останніми даними, Кернес проходить лікування від коронавірусу в палаті інтенсивної терапії. Він при тямі. 

Кнопка «Наверх»