УКРАЇНА

Кернес прокоментував висунення Добкіна в мери

Харківський міський голова Геннадій Кернес вважає, що Михайло Добкін вирішив висунутися в мери Харкова не з благородною метою, як раніше заявляв. Про це пише «Страна» з посиланням на коментар Кернеса.

Геннадій Кернес і Михайло Добкін навіть не вітають один одного на свята. 

«Я не сприймаю це як дружній жест, який нібито спрямований на передбачення політичних ризиків. Це не допомога, а спроба використовувати чужий політичний капітал, щоб посилитися самому, а не підтримати мене під час виборчої кампанії. І виглядає дуже неблагородно. В останні роки ми навіть не вітаємо один одного з днем ​​народження. І не засмучуємо один одного дружбою «, — зазначив Кернес.

Журналіст «Страни» Юлія Корзун, яка отримала цей коментар Геннадія Кернеса, сказала, що не спілкувалася з мером Харкова.

«Свій коментар він передав через родичів», — розказала журналістка.

За інформацією «Страни», сім’я харківського міського голови сприйняла висунення Добкіна як політичну зраду. Відзначається, що здоров’я Кернеса зараз «покращилося, але він все ще знаходиться в клініці».

Відзначимо, після виходу публікації «Страни» про реакцію Кернеса на висунення Добкіна останній в своєму Telegram написав: «Виявляється, брехати вміє не тільки українська Вікіпедія». Ймовірно, так він натякнув на брехню «Страни» в публікації.

Раніше журналісти «Страни» опублікували розслідування про україномовну Вікіпедію, де заявили, що модерувати мережеву енциклопедію в Україні довірили активістам ультраправого спрямування, яким надходять гроші з США. Статті вони нібито цензурують разом з українським Міністерством закордонних справ.

Нагадаємо, 23 вересня Михайло Добкін відніс документи в Харківську міську виборчу комісію в якості кандидата в мери Харкова. Він вирішив йти як самовисуванець. Пізніше він заявив, що зніме свою кандидатуру на виборах мера Харкова, як тільки діючий міський голова і кандидат на посаду Харківського міського голови Геннадій Кернес повернеться на своє робоче місце.

Кнопка «Наверх»