УКРАЇНА

«Якщо ти живеш в Україні і не хочеш, щоб твоя дитина навчалася мовою цієї країни — це до психотерапевта»

Скандальний мовний законопроєкт нардепа від «Слуга народу» Максима Бужанського і є дискримінацією українців.

Джерело: Gazeta.UA

Про це сказала журналістка Тетяна Микитенко в ефірі Skrypin.ua

Деякі російськомовні громадяни, народжуючи дітей, не хочуть їх адаптувати до країни, у якій вони живуть. У якій в цих дітей буде майбутнє, каже журналістка.

«Оці от закидання із серії «Моя дитина не зможе читати Чехова чи Гоголя в оригіналі» — це нонсенс. Є дуже багато інших книжок, які дитина теж не читає в оригіналі. І які ці люди не читали в оригіналі. Дивлюся ці «захоплюючі» ток-шоу, у яких виходить Діана Панченко (ведуча телеканалу NewsOne, пов’язаного з Медведчуком. — Gazeta.ua) і говорить «Вот русская литература, это же Достоевский». І далі у неї білий шум. Тому що після Достоєвського і Пушкіна у неї закінчується асоціативний ряд.

Питання не бажання вмонтовувати свою дитину в успішне майбутнє держави, в якій ти живеш, із цим треба йти до психотерапевтів. І розбиратися: чому ти живеш в Україні і не хочеш, щоб твоя дитина навчалася і спілкувалася мовою цієї країни», — сказала Микитенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Активіст, який жбурнув яйце в Януковича, став топменеджером Укрзалізниці

«Хочу нагадати, коли Макс Бужанський виходить і починає говорити, що він «проти дискримінації дітей». То от якраз скасування української мови в школах — це і є дискримінацією українських дітей. Тому що професійно якісну освіту, професію без знання української мови все важче і важче знайти.

Бужанський, тим що він просуває відсутність української мови у школах, він фактично просуває дискримінацію, створення певних декласифікованих елементів нашого суспільства, які будуть поза взагалі функціонуванням суспільства. Тому що не будуть знати на достатньому рівні українську мову. Тому якщо хтось і дискримінує українців, то це Бужанський», — зауважила журналістка.

Кнопка «Наверх»