УКРАЇНА

«ЄС» за жодних умов не створюватиме коаліції з ОПЗЖ і «СН», — Турчинов

«Європейська Солідарність», яка здобула впевнену перемогу в багатьох регіонах України і, відповідно, представництво в радах всіх рівнів, готова об’єднуватися з патріотичними проукраїнськими силами для відстоювання інтересів громадян і територіальних громад.

Про це сказав керівник Центрального штабу «Європейської Солідарності» Олександр Турчинов в ефірі «5 каналу».

Джерело: Цензор.НЕТ

За його словами, ще рано говорити, з ким будуть формуватися коаліції в місцевих радах, «тому що поки ще не закінчено підрахунок голосів і немає чіткої інформації і розуміння того, хто і в якій кількості проходить у ради».

«Головне протистояння на цих виборах відбувалося між патріотичними проукраїнськими, проєвропейськими силами — з одного боку, і капітулянтськими і колаборантськими — з іншого. Український народ чітко сказав «ні» популізму, сепаратизму і капітулянтству, підтримавши «Європейську Солідарність». Тому зараз я можу тільки сказати, з ким «ЄС» ні за яких обставин не формуватиме коаліції. Ні зі «Слугами народу», ні з ОПЗЖ, ні з іншими прокремлівськими проєктами», — сказав Турчинов.

«Європейська Солідарність» виступає за об’єднання всіх проукраїнських патріотичних сил, щоб захистити наших громадян від корупції, свавілля і безпорадності центральної і місцевої влади», — резюмував Турчинов.

Кнопка «Наверх»