УКРАЇНА

Єгорова поскаржилася на погрози після скандалу з «воїнами-селюками»

Українська телеведуча Сніжана Єгорова, яка нещодавно заговорила про «селюків, які спілкуються суржиком і готові своє життя покласти», заявила, що їй та її дітям почали надходити погрози.

Джерело: OBOZREVATEL

Відповідний пост з’явився на її сторінці в Facebook. Ведуча також опублікувала уривок з інтерв’ю, де звучала фраза, і звернулася до журналістів та інших громадян (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

«Раджу всім вам внести корективи в опубліковані вами матеріали і принести свої вибачення за заклики до насильства, погрози і наклеп, які звучать у мій бік, але головне – у бік моїх дітей», – написала Єгорова.

За словами ведучої, всі матеріали «за фактом наклепу, погроз у соцмережах, формування завідомо неправдивої інформації та номери телефонів, з яких погрожували невідомі особи», передали в поліцію, а відповідну заяву внесли до єдиного реєстру досудових розслідувань.

«Також справу взято під особистий контроль одним із народних депутатів України з метою запобігання насильству над малолітніми дітьми і боротьби з тероризмом. У зв’язку з чим направлено депутатський запит, мета якого з’ясування всіх обставин і учасників цієї справи», – зазначила жінка.

Кнопка «Наверх»