УКРАЇНА

Глава КСУ – «Автомайдану»: моя теща в Донецьку, їдьте туди

Глава Конституційного Суду України Олександр Тупицький відреагував на акцію, яку 7 листопада мають намір провести активісти «Автомайдану» і «Центру протидії корупції» у Василькові Київської області.

Джерело: OBOZREVATEL

На брифінгу 3 листопада суддя заявив, що вони приїдуть не до нього, а до його тещі Лариси Колпаченко, яка нині перебуває в окупованому Донецьку.

«Так я хочу запитати «Автомайдан»: до кого вони їдуть і кого вони хочуть вивезти до Ростова? Можливо, вони поїдуть не до мене, а до тещі, яка нині поки що вимушено перебуває на території Донецька? І з нею там поговорять – хто, як купував. Оскільки «Схеми» полетіли до Криму, «Автомайдан» нехай поїде до Донецька. Завтра вони зберуть усе майно родичів і навісять, що все це моє майно. Післязавтра мене звинуватять у сепаратизмі», – обурився Тупицький, назвавши все це цькуванням.

Глава КСУ пояснив, що його теща купила будинок у Василькові після того, як продала квартиру в Донецьку. Також він зазначив, що сам докупив там ще 7 соток до земельної ділянки, щоб побудувати спортзал.

Кнопка «Наверх»