УКРАЇНА

Герус має відповісти за обман щодо «Роттердам+»

Голова енергетичного комітету парламенту Андрій Герус має відповісти за маніпуляції та обман щодо формули «Роттердам+», адже Спеціалізована антикорупційна прокуратура не знайшла жодних доказів збитковості формули для держави.

Джерело: ПРЯМИЙ

Про це написав народний депутат України, Голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець на своїй сторінці в Facebook.

«Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) закрила справу «формули «Роттердам+». Збитків не знайшли, законність та економічну обґрунтованість формули підтвердили експертизами. АЛЕ. Як бути з тими, хто навмисне 3,5 роки вводив в оману громадськість, правоохоронні органи, хто цинічно маніпулював інформацією?», – написав Волинець.

Він нагадав, що найбільш активним маніпулятором щодо цієї формули був нинішній голова профільного парламентського комітету Андрій Герус.

«Герус завдяки маніпуляціям та фейкам сформував себе імідж «головного народного енергетика». На сайті його ручної Асоціації споживачів енергетики й досі крутиться лічильник, за яким «Роттердам+» нібито завдав збитків на 64,866 млрд грн… Іронія в тому, що Державне бюро розслідувань зараз веде справу якраз щодо збитків для держави через СКАСУВАННЯ формули», – написав Волинець.

На його думку, в нинішній ситуації Андрій Герус має подати у відставку з посади голови парламентського комітету та вибачитись перед громадськістю за обман та маніпуляції стосовно формули «Роттердам+».

Раніше стало відомо, що САП закрила «справу «Роттердам+». «Підставою для закриття справи є результати комплексної комісійної експертизи з визначення збитків, проведеної Службою безпеки України. Експертиза була передана в САП 18 серпня. Збиток державі не встановлено, експерти вважають, що ціни коливалися виключно через різницю в тарифах», — повідомив Бутусов.

Кнопка «Наверх»