УКРАЇНА

Дубінського вигнали з партії «Слуга народу»

Народного депутата Олександра Дубінського, проти якого США ввели санкції, виключили із членів партії «Слуга народу». Про це політсила повідомила у понеділок.

«За порушення статуту та непокору керівним органам партії», — йдеться у розпорядженні голови партії Олександра Корнієнка.

Джерело: Gazeta.UA

У СН пояснили: 14 березня було скликано збори (конференцію) Київської обласної партійної організації для переобрання керівних органів. На зборах новим керівником обрали народного депутата Андрія Мотовиловця.

Водночас 14 березня Дубінський опублікував відеозвернення, з якого стало відомо, що за ініціативою нардепа в цей же день було проведено якийсь захід, де ухвалили рішення про переобрання голови та обрання членів політичної ради Київської обласної організації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новий радник Разумкова Чернов проводив сесію Харківської облради у футболці «Беркут» і носив «георгіївську стрічку»

«Проте розгляд питання щодо обрання голови структурного утворення партії «Слуга Народу» неможливий без попереднього затвердження головою партії та погодження головами Політради та Національної ради громад – відповідно до пунктів Статуту. Такими своїми діями Олександр Дубінський грубо порушив вимоги Статуту.

Окрім цього, дії Дубінського щодо проведення конференції із грубим порушенням вимог Статуту дискредитують партію «Слуга Народу», — йдеться в заяві.

Новина доповнюється.

Кнопка «Наверх»