УКРАЇНА

Дубінський обурюється соціологією, бо кияни його не підтримають

Олексій Голобуцький на своїй сторінці у Facebook прокоментував невдоволення Олександра Дубінського високими рейтингами Андрія Пальчевського та Віктора Ляшка в соціологічному опитуванні Центру Разумкова.

Джерело^ Gazeta.UA

«2,7% «самовисунутого» Дубінського – це свідчення, що Київ його не знає, а навіть якщо знає, то у владі бачити не хоче. Тому Дубінський на телеканалі «Наш» голосно висміював соціологію. Тобто соціологія правильна лише тоді, коли там «Слуги» на першому місці і з високим рейтингом? Що саме, за мірками Дубінського, є гарантованою ознакою фейковості соціології?» — пише він.

Політолог також відзначив чітку послідовність Центру Разумкова в аналізі суспільних настроїв.

«44% в Кличка – це кияни явно підтримували саме мера. 11% в Пальчевського – зважаючи на різницю, це, фактично, рейтинг вже партії «Перемога Пальчевського» і показник, що така фракція однозначно буде в новій Київраді. 6% «Слуг» — це явно залишковий на сьогодні рейтинг партії влади, а не Ляшка як кандидата. А 2,7% «самовисунутого» Дубінського – це свідчення, що Київ його не знає, а навіть якщо знає, то у владі бачити не хоче. Центр Разумкова вибудував чітку послідовність», — резюмував Голобуцький.

Кнопка «Наверх»