УКРАЇНА

Дорофєєва видалила кадри танцю на Алеї Героїв Небесної сотні

Українська співачка Надя Дорофєєва видалила скандальні кадри з кліпу «Gorit», зняті над Алеєю Небесної сотні, які обурили соцмережі.

Джерело: Gazeta.UA

«Співачка Надя Дорофєєва, яка в останньому кліпі трясла сідницями на місці, де вбивали Небесну сотню, видалила пости з Instagram з цією сценою. Сотні українців писали коментарі зі своїм обуренням, а Оля Полякова, Джамала та російські зірки вітали Дорофєєву».

«Гадаю, Наді варто нагадати, що ми все пам’ятаємо. І примітивне видалення постів — не вихід», — зауважив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Наді просто нас*ати на те, що тут вбивали людей» — Дорофеєва отримала жорстку критику

Також Стерненко нагадав, що американська співачка Бейонсе після того, як «покрутила задом» на фоні кадрів з катастрофою шаттла «Челенджер», отримала шквал критики. Після чого вона вибачилась та змінила кліп. А Дорофєєва ж мовчить, наче нічого й не сталось.

«Коментарі в неї відкриті, тож можете прийти та запитати, чому так. Якщо нас буде багато, вона не зможе не реагувати», — підкреслив активіст.

Обурені користувачі соцмережі відразу ж відреагували на цю новину і вирішили «засипати» співачку гнівними коментарями.

«Горить срака від тупості».

«Ахах, ти видалила публікацію, але не надійся, що хтось забуде, наскільки ти аморальна тварина».

«Чекаю наступний гавнокліп десь з Бабиного Яру. Ви ж любите танцювати на кістках? Надя, не мучте себе тією українською історією, зваліть в Росію, вашій музиці якраз там і місце».

«Просте видалення постів — не вихід з цієї ситуації. Де вибачення? Кліп теж відредагований? Кому прийшла в голову така ї*анута ідея? Це наглий плювок українцям в очі, ще й напередодні річниці».

«На Росію, щасливої дороги».

Кнопка «Наверх»