УКРАЇНА

Долар по 100? Чи вийде у Коломойського звільненням голови Нацбанку зробити дефолт. ВIДЕО

Як «балакучі голови» Коломойського ведуть країну до нових 90-х? Про це сьогодні в «Без цензури» з Богданом Буткевичем.

Джерело: Цензор. НЕТ

Після місяців атак глава НБУ Яків Смолій таки подав у відставку через політичний тиск. Ігор Коломойський і наближені до олігарха не можуть пробачити керівництву Нацбанку націоналізації Приватбанку і всіх позовів, які посипалися від держави на колишніх власників за завдані збитки. Дійсно, чого б їм просто не забути про вимиті з банку мільярди?

Але і це ще не все. Лави «слуг народу», які активно просувають тему користі дефолту і відмову від співпраці з МВФ, поповнила Людмила Буймистер, яка взагалі пропонує просто надрукувати кілька сотень мільярдів гривень — просто так, щоб роздати всім грошей.

Що буде, якщо НБУ завтра раптом дійсно увімкне друкарський верстат і всім роздадуть «три Вовині тисячі»? Хто стане наступником Смолія в НБУ? Де гарантії, що з новим керівником НБУ не знайде спільну мову той-таки Ігор Коломойський? А якщо таки знайде (що дуже ймовірно), то які це матиме наслідки?

Дивіться «Без цензури» — проєкт журналістських історій на Youtube спеціально для Цензор.НЕТ. Нічого особистого — тільки факти.

Ставте лайк цього відео, залишайте коментар і підписуйтесь на оновлення! Відвоюємо український Youtube разом.

Кнопка «Наверх»