УКРАЇНА

Чоловік-пенсіонер судді Конституційного суду купив квартиру за 13 млн

Чоловік судді Конституційного суду Ірини Завгородньої Сергій в липні купив 3-кімнатну квартиру в престижному комплексі «Новопечерські липки».

Джерело: Gazeta.UA

Згідно Держреєстру нерухомості, площа квартири становить 124 квадратних метри, повідомляє Bihus.Info.

Орієнтовна ціна такого помешкання без ремонту — майже 13 млн грн. Водночас вартість квартири схожої площі з ремонтом починається приблизно з 14 млн грн.

Як зазначається, у 2018-му Завгородній вже купував квартиру в «Новопечерських липках» в сусідньому будинку комплексу. Тоді 54 кв. м. нібито обійшлися йому у 1,3 млн грн, хоча нині ціни на аналогічні помешкання в цьому ж будинку стартують з майже 4 млн грн.

«Дохід Завгороднього, внесений у декларацію дружини, складається з пенсії (75 тисяч гривень) від Пенсійного фонду в Москві – чоловік є громадянином Російської Федерації, 1,8 млн грн від продажу меншої квартири на Драгомирова і 700 тис грн – від продажу авто. При цьому автомобіль Завгородній оновив ледь не одразу, придбавши наприкінці 2019-го новий BMW X4 за 1.6 млн грн», — йдеться в повідомленні.

Інформація про купівлю квартири мала б з’явитись у декларації Завгородньої в наступному році. Проте 28 жовтня КСУ, суддею якого і є Завгородня, проголосував за фактичне закриття реєстру декларацій та електронного декларування.

Якщо вірити останній електронній декларації Завгородньої, її зарплата минулоріч склала понад 4 мільйони гривень. Ще майже три мільйони гривень Завгородній нібито подарувала її 81-річна матір Марія Романчак. В готівці суддя тримає 120 тисяч доларів і 2.8 млн грн.

Кнопка «Наверх»