УКРАЇНА

Через Зеленського Україною опосередковано керує ФСБ Росії

Багато йду солдатів звільняються із війська. Загалом настрої на передовій досить песимістичні.

Джерело: Gazeta.UA

«Хлопці з «Айдара» прорили позиції на 400 метрів уперед. Ночами копали траншеї. Повісили прапор України на околиці Горлівки. Сєпари офігіли. Зеленський сказав все залишити й відійти. За кілька днів до того там загинув побратим. Коли таке стається, в окопі ставлять пам’ятну дошку. Це теж довелося покинути. Брали позиції кров’ю, а залишаємо без бою.

Найгірше, що за останній час сталося з армією, – наказ №330. Коли штрафують за відкриття вогню у відповідь. Як, сидячи в окопі, відрізнити: сєпари ведуть провокаційний чи прицільний вогонь? Коли вже мізки побратима розлетілися бліндажем? Свист кулі снайпера ні з чим не переплутаєш. Маєш передзвонити у штаб, відзвітувати й чекати наказу на вогонь у відповідь із Києва. Це абсурд, деморалізація особового складу. Свідомий розвал армії», — пояснює експерт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Службова недбалість призвела до смерті, Зеленський сяде у тюрму»

За його словами, державою сьогодні опосередковано керує ФСБ.

«У суспільстві формують ненависть до парламенту й уряду. З одного боку – це щеплення від популізму. З другого – розвал держави.

Збройні сили налічують 220 тисяч, які ще й пропонують скоротити. У структурі Міністерства внутрішніх справ – 347 тисяч. У бюджеті на наступний рік на Збройні сили закладають на 120 мільйонів гривень менше, ніж торік (видатки на Міноборони планують скоротити вперше за останні роки – на 0,11%. Становитимуть майже 117,505 млрд грн. – Gazeta.ua). Натомість додали 20 мільярдів на безпеку. Ці гроші отримають Державна служба охорони, МВС, СБУ.

Янукович скоротив Збройні сили перед втечею до 160 тисяч. Зеленський робить те саме. Готується до капітуляції. Банкова планує тримати владу на багнетах МВС», — додає ветеран.

Повне інтерв’ю з Ігорем Лапіним читайте у журналі «Країна» від 26 листопада.

Кнопка «Наверх»