УКРАЇНА

Через війну, корупцію Раду чомусь не скликають. В парламенті дивуються ініціативі «слуг»

Скликання позачергового засідання Верховної Ради через події під Офісом президента показує не мудрість влади. Про це заявив голова фракції «Голос» Ярослав Железняк.

«Скликання позачергового засідання саме по кейсу подій, які відбулися в суботу на Банковій, чесно кажучи, показує не мудрість і незрілість діючої влади.

Джерело: Gazeta.UA

Я не розумію, чому, коли відбувалися жахливі події на сході, позачергове засідання ніхто не скликав. Коли у нас були відкриті кейси корупції у чинній владі, коли у нас були проблеми, в тому числі з судовою системою, проти якої і вийшла більшість протестуючих, ніхто позачергове засідання не скликав.

Воно не скликається і в зв’язку зі збільшенням захворювань коронавірусом, і для ухвалення податкових пільг або рішень про підтримку бізнесу», — цитує депутата «Інтерфакс-Україна»

За його словами, ініціатива про скликання позачергового засідання парламенту виглядає «як бажання отримати якісь ефемерні політичні бали і ще більше нагнітає ситуацію».

Позачергове засідання варто скликати для розгляду тільки одного питання — судової реформи, сказав депутат.

«Це буде здорова, доросла, мудра відповідь на ту ситуацію, яку ми спостерігаємо вже другий день», — зауважив Железняк.

Скликання під час карантину позачергового засідання з усіх інших питань, особливо для того, щоб засудити суботні події є немудрим, вважає парламентарій.

«Сподіваюся, що чинна влада відмовиться від цієї ініціативи», — заявив Железняк.

Проєкт постанови щодо оцінки подій, що відбулися 20 березня під ОП, планують зареєструвати сьогодні, заявила заступниця голови фракції «Слуга народу» Євгенія Кравчук.

«Сьогодні буде зареєстрована відповідна тематична постанова, і тоді почнеться збір підписів (за скликання позачергового засідання ВР)», — сказала Кравчук УНН

Не виключено, що на позачерговому засіданні ВР будуть розглядати ще додаткові питання.

Кнопка «Наверх»