УКРАЇНА

Більше ніяких вимог євробляхерів не задовольнятимуть — МВС

В Україні не виконуватимуть вимог власників автомобілів на єврономерах. Ставки розмитнення складено таким чином, що легалізація вживаного автомобіля в деяких випадках досягає 250-650% від його митної вартості.

Про це заявив радник міністра внутрішніх справ України Володимир Мартиненко в ефірі телеканалу «Дом».

Джерело; Gazeta.UA

«Говорімо відверто: ці транспортні засоби були завезені, коли в нас волонтери почали поставляти машини з європейською реєстрацією для наших захисників на передову. І скористалися цією нормативною щілиною багато з тих, хто не захотів виконувати закон і розмитнювати свої транспортні засоби», — зазначив Мартиненко.

Мартиненко зазначив, що порушників закону стало багато, вони сформувалися в політичні або соціальні групи. Уряд і парламент забезпечили власникам євроблях пільговий період перереєстрації та відтермінували штрафи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На сайті глави держави Єрмака зробили президентом

За словами чиновника, якщо виконати чергові вимоги власників таких авто, у них скоро з’являться нові.
«У нас у країні є закон, його потрібно виконувати. У нас є Митний кодекс, за яким на розмитнення транспортного засобу дається 10 днів.

Ці люди вже пішли на порушення законодавства. Зараз у нас діє заборона виїжджати на цих транспортних засобах на дорогу, і поки що поліція дивиться на них лояльно», — сказав радник МВС.

Зараз на розгляді у Верховній Раді є 3 законопроєкти щодо доступного розмитнення.

Кнопка «Наверх»