УКРАЇНА

Батько загиблого під Зайцевим розвідника подав позов проти ЗЕ

Сергій Журавель, батько загиблого під Зайцевим українського розвідника Ярослава Журавля, подав позов проти президента України Володимира Зеленського, звинувативши його у перевищенні службових повноважень.

Джерело: OBOZREVATEL

Позовні матеріали він спрямував до Державного бюро розслідувань і Офісу генерального прокурора. Про це чоловік сповістив на сторінці у Facebook під ніком Остап Підкова.

Зокрема, батько розвідника зазначає, що Зеленський на посту верховного головнокомандувача і президента України «заборонив підрозділам Об’єднаних сил проведення рятувально-пошукових заходів» біля Зайцевого в Донецькій області.

«Я не пробачу тим, хто завдяки популізму і некомпетентним діям став причиною загибелі мого сина. Не пробачу тим, хто ставить під загрозу життя наших військовослужбовців, під прикриттям «прагнення до миру», – написав Журавель.

Він вимагає розпочати досудове розслідування за статтею «перевищення військовою службовою особою влади та повноважень». Зауважимо, що її санкція передбачає позбавлення волі від 7 до 10 років.

«Я не боюся, і піду до кінця, заради справедливості», – підкреслив Журавель.

Кнопка «Наверх»