УКРАЇНА

Академік Юхновський закликав Зеленського до співпраці з Порошенком

Державність української мови є основою української держави, а хто проти цього – є державним злочинцем.

Джерело: Цензор.НЕТ

Він звернувся до президента Зеленського із закликом стати прикладом для наслідування у прагненні говорити українською. «Нехай ваша українська мова стане рідною і чудовою за своїм мелодійним звучанням. Нехай такою вона стане у вашій родині. Від вас яскравим світлом нехай вона пошириться на ваших соратників, і на всю державу», — сказав Юхновський.

Академік також закликав Володимира Зеленського скористатися досвідом державотворення п’ятого президента Порошенка. «Нехай ваш попередник стане вашим радником і опорою. Не дозвольте знижувати авторитет попередніх президентів», — наголосив Юхновський.

На думку старійшини українського парламентаризму, прийняття декларації про суверенітет стало вставним ключем у двері незалежної держави Україна. «Держава у своєму розвитку пережила міні-революції, Майдани. Кожен Майдан чогось досягав, але щось і втрачав. Всі досягнення Майданів вистраждані величезними масами народу. І за жодних подій і обставин вони не повинні втрачатись», — переконаний Ігор Юхновський.

«Зараз є страшна дійсність — війна. Йде війна за землю, за Україну. Будьте рішучим, мудрим і непереможним. Не бійтесь воювати – на те у вас є Збройні сили цієї країни», — звернувся він до Зеленського.

Юхновський також закликав молодих депутатів з монобільшості до культури парламентаризму. «Шановні депутати дев’ятого скликання! Будьте працьовитими, бережіть честь у Верховній Раді — cвоїми діями, своєю мовою, своїм зовнішнім виглядом. Уведіть обов’язково дрес-код. І одержуйте накінець шалену радість від прийнятих хороших законів Української держави», — побажав академік Юхновський.

Кнопка «Наверх»