УКРАЇНА

Адвокат Порошенка заявив, що Венедіктова підробила постанову з помилками

Адвокат Петра Порошенка Ігор Головань переконує, що генеральна прокурорка Ірина Венедіктова «заднім числом» оформила постанову, якою нібито доручила іншому прокурору вручити підозру п’ятому президенту.

Джерело: Gazeta.UA

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, прикріпивши документ, про який йдеться.

Захист Порошенка зауважує, що Венедіктова та її підлеглі спочатку доводили, що така постанова не потрібна. А потім вона таки з’явилась у матеріалах справи, однак з певними порушеннями.

10 червня я написав пост про те, що Генеральний прокурор Венедіктова порушила норми 110 КПК і не оформила постановою…

Опубликовано Igor Golovan Понедельник, 29 июня 2020 г.

«10 червня я написав.., що генеральний прокурор Венедіктова порушила норми 110 КПК і не оформила постановою процесуальне рішення доручити здійснення повідомлення про підозру… Порошенку. Нахаба з прокурорським посвідченням, що перервав допит Петра Порошенка у якості свідка, мав при собі лише не передбачений законом папірець «доручення», — пише Головань.

За його словами, прокурор не мав жодних повноважень вручати Порошенку повідомленні про підозру.

Він також зазначив, що під час зустрічі у кабінеті Венедіктової «вся прокурорська рать» намагалася переконати адвокатів Порошенка, що жодної постанови було не потрібно: «Хай спробують заперечувати, всі ходи записані».

Він також повідомив, що відповідна «постанова» згодом все ж таки з’явилась у справі.

«Однак пізніше «проффесіонали» перечитали кодекс. І постанова чарівним чином з’явилася у додатках до клопотання про застосування до Петра Порошенка запобіжного заходу — тримання під вартою», — зауважив Головань.

Він вважає, що через поспіх у тексті постанови з’явилися статті КПК (109 та 382), які були закриті 25 травня.

«Генеральний прокурор не тільки некомпетентна, а ще й намагається приховати некомпетентність фальсифікаціями. Чи не підстава це для негайної відставки?» — додав він.

Кнопка «Наверх»