УКРАЇНА

45 хвилин і жодного слова про агресора Росію

Президент Володимир Зеленський дав інтерв’ю телеканалам «Україна», «1+1», ICTV та «Інтер». Розмову транслювали у четвер ввечері.

Інтерв’ю тривало 45 хв. Зеленський спілкувався із телеведучими. За весь час розмови жодного разу не сказав слова про країну-агресора Росію.

Джерело: Gazeta.ua

Про опитування в день місцевих виборів

«Мене дуже цікавить думка людей. Народовладдя — це те, що я обіцяв у своїй передвиборній програмі. Це ж просто опитування, тут немає ніякого юридичного фундаменту. Я зрозумію відповідь народу і говоритиму з депутатами та пропонуватиму такі позиції»

Про оборону

«Я займаюся тим, щоб відродити повністю державу Україна – самостійну, обороноздатну. Тому невипадково у нас з’являються військово-морські бази, невипадково я підписую стратегічні договори, яких не було й близько в України. Я підписую з Великою Британією, з Туреччиною, я хочу ще з кількома країнами це зробити. Наш флот має бути дуже потужним. Це частина цієї стратегії»

Про вільну економічну зону на Донбасі

«У мене є відчуття, що прийдуть туди великі гроші, які зможуть зробити все, щоб Донбас зростав. І це буде великий вплив на людей, які живуть на тимчасово окупованих територіях. Вони будуть бачити, що жити у вільній Україні краще»

Про посадки

«НАБУ дає матеріал у Генпрокуратуру, ті виписують підозру, підозру вручають людині, людина іде до суду. Суд саджає. Не Зеленський»

Про генерального прокурора

«Якщо генеральний прокурор не показуватиме результатів, я можу вплинути й запропонувати іншу кандидатуру. До Нового року ми домовилися показати серйозні результати»

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Президент домовився з олігархами

Про локдаун у період пандемії коронавірусу

«З приводу локдауну, хочу всіх заспокоїти. Будь-який локдаун повністю зупинить економіку нашої країни. Це страшно, небезпечно. На сьогодні це недоцільно»

Про звільнення в уряді

«Голови можуть полетіти. Найслабкіші будуть іти»

Про затримку траншу МВФ

«Є вимоги Міжнародного валютного фонду. Я вважаю, що ми всі виконали. Але і всередині країни, і зовні є люди, які працюють проти держави. Вони лобіюють свої інтереси, свою зацікавленість, щоб стабільності в Україні не було. Не хочу перед виборами називати їхні прізвища. Я розумію, які кошти вони вкрали у держави і зараз їх витрачають на лобізм на Заході»

Про мерів, які ігнорували карантинні обмеження

«Всюди заведені кримінальні справи. Після чого голови тих чи інших міст беруть їх собі у риторику. Виходять і кажуть: «Через те, що вибори – мене хочуть скинути». А не через нього загинула велика кількість людей. Саме через нього»

Про українську вакцину від коронавірусу

«Ми хочемо українську вакцину. 6 місяців люди працювали. Я не можу сьогодні говорити про терміни»

Кнопка «Наверх»