Новини

Слуга народу» Верещук дала інтерв’ю секті, яка мріє про об’єднання слов’ян під рукою Путіна

Нардеп від «Слуги народу» і кандидат в мери Києва Ірина Верещук дала інтерв’ю телеканалу секти «Аллатра». Її члени протистоять «силам зла» з Європи та Північної Америки і вірять в об’єднання слов’ян під головуванням президента РФ Володимира Путіна.

Джерело: Цензор.НЕТ

Кандидатка на посаду мера Києва дала 40-хвилинне інтерв’ю на тему «Благотворче суспільство» міжнародному онлайн-телебаченню «Аллатра ТВ».

«В інтерв’ю каналу Ірина Верещук поділилася своїм баченням благотворчого суспільства і того, які трансформації повинні відбутися в світі і кожній людині, щоб ми всі могли жити щасливо», — зазначено на сайті організації.

Наразі «Аллатра» функціонує в Україні як громадська організація, а її проєкти фінансуються за допомогою краудфандінгу.

Рух позиціонує свою діяльність і вчення як такі, що є поза політикою і поза релігією. Однак деякими експертами «Аллатра» вважається саме релігійною організацією.

Члени руху «Аллатра» вірять у те, що неодмінно відбудеться «об’єднання слов’ян», після якого почнеться об’єднання світу, а важливу роль у цьому відіграватиме Росія та такий собі «Номо».

За творами, Номо покликаний об’єднати слов’янські народи задля протистояння «силам зла» — «деструкторам», під якими маються на увазі очільники країн Європи, Японії та Північної Америки.

У творах зображено, що саме «деструктори» винні в усіх суспільних лихах, потрясіннях і природних катастрофах.

При цьому в образі «Номо» зашифровано російського президента Володимира Путіна: біографічні відомості, зазначені у книзі, повністю збігаються з біографією лідера РФ.

Кнопка «Наверх»