Новини

«Слуга народу» Шевченко: У Білорусі протестують, бо людям «нудно»

Нардеп «Слуги народу» Євген Шевченко заявив, що мешканці Білорусі протестують, бо їм «приїлася стабільність».

Джерело:  Цензор.НЕТ

«З одного боку, зрозуміло, що людям, які жили в Білорусі, особливо молоді, приїлася стабільність. Їм хочеться адреналіну, їм нудно, вони не хочуть платити податки, тому що вони ще молоді, працюють, але вони забувають, що коли-небудь вони стануть старшими, і хтось повинен буде платити податки, щоб їм платили пенсію», — сказав нардеп монобільшості.

«Слуга народу» Шевченко заявив, що не може зрозуміти — «а що саме вони вимагають від Лукашенка, від влади»?

«Я нічого не чув, крім «Іди, Лукашенко». Спроєктуємо ситуацію: Лукашенко йде, Тіхановська взяла в руки владу. Двох слів зв’язати не може, ніколи в житті нічим не займалася. Які будуть наслідки? Заводи, фабрики, колгоспи зупиняться, прийдуть іноземці і почнуть грабувати, землю продадуть незрозуміло кому, соціальні засади, які Лукашенко зберігав, всі підуть у небуття», — заявив депутат.

Шевченко також пояснив, що привітав Лукашенка з переобранням, керуючись «геополітичними інтересами України як держави».

Як повідомлялося, масові протести в Білорусі почалися увечері в неділю, 9 серпня, після оголошення результатів національного екзитполу, згідно з якими переміг чинний президент країни Олександр Лукашенко. Так, увечері 9 серпня в столиці країни, Мінську, почалися сутички протестувальників з ОМОНом. Головні вулиці були перекриті.

У ніч із 10 на 11 серпня протести продовжилися. На вулиці Притицького в Мінську стався вибух, унаслідок якого загинув один із протестувальників.

Повідомлялося, що протестувальники пустили в хід «коктейлі Молотова» і почали зводити барикади.

Силовики жорстоко придушують акції і затримують демонстрантів, застосовуючи для розгону світлошумові гранати, гумові кулі, сльозогінний газ і кийки.

За три доби затримали близько шести тисяч осіб, точна кількість постраждалих серед цивільного населення невідома. При цьому МВС Білорусі повідомляє, що в ході сутичок постраждали 60 співробітників міліції та один військовослужбовець.

Кнопка «Наверх»